Parafialny Zespół Caritas

Istnieje w naszej parafii od 1994 roku. Przewodniczącą Zespołu była pani Gertruda Bielatko. Zespół organizuje i koordynuje bieżącą pomoc na rzecz najbardziej potrzebujących, szczególnie przy okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Co roku organizowane są letnie półkolonie dla dzieci podopiecznych Zespołu. Parafialny Zespół Caritas uczestniczył w programie dystrybucji produktów żywnościowych z nadwyżek Unii Europejskiej na rzecz osób potrzebujących. Tę sferę działalności prowadzi pani Krystyna Ciechanowicz.

Akcja Katolicka

Parafialny oddział Akcji Katolickiej funkcjonuje od roku … . Zrzesza 15 osób, przewodniczącą oddziału jest pani Irena Kohut.

Żywy Różaniec

Swoje życie modlitewne w różach Żywego Różańca pogłębia znaczne grono naszych parafian. Na dziś funkcjonuje 10 Róż.